Nagrody, nagrody - konkurs bożonarodzeniowy

Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia :) Wszystkie prace były pomysłowe, pracochłonne i pełne niekonwencjonalnych rozwiązań :) Dziękujemy Pani Burmistrz za objęcie patronatem naszego przedsięwzięcia! Zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Pani Burmistrz objęła patronat nad konkursem plastycznym pt"Ozdoba bożonarodzeniowa" organizowanym przez Radę Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1. Celem konkursu było kultywowanie tradycji wykonywania świątecznych ozdób przy użyciu naturalnych materiałów. Pomysłowości i fantazji nie brakowało a na korytarzach pachniało lasem, cynamonem i piernikami. Jury nagrodziło wszystkie prace wyróżniając najbardziej pomysłowe i pracochłonne. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe niespodzianki ufundowane przez Panią Burmistrz i Rodziców oraz pamiątkowe dyplomy.

Następnie odbyło się spotkanie wigilijne przedszkolaków z życzeniami, opłatkiem i kolędami. Uroczystość została uwieńczona tradycyjnym obiadem wigilijnym - barszczem z uszkami oraz rybą.